SKORO běžná škola – od 17. 5.

Milí třeťáci,

od pondělí 17. května je již škola otevřena všem dětem s každodenní docházkou. Podmínkou stále zůstává testování žáků a nošení ochrany úst a nosu.

Rozvrh hodin je platný ze začátku školního roku (žáci jej mají vzadu na ŽK, zde je barevný ze třídy). TV se provozuje pouze venku, HV stále bez zpěvu. Prosím připravujte si potřebné pomůcky dle rozvrhu na každý den, mějte tabulku a fix, rýsovací potřeby a úkolníček.

Oběd probíhá v době od 11.40 do 12h, po obědě  se pokračuje ve výuce. Vyučování končí ve 12.35h, pouze v úterý v 11.40h. Kdo nemá přihlášen oběd, bude mít větší svačinu, kterou si v jídelně sní.

Rodiče,

budu ráda, pokud mi napíšete okamžitě, když víte, že dítě do školy nedorazí. Nezapomeňte pak omluvenku  zaznamenat do Žákovské knížky. Děkuji za spolupráci.