škola DÁLE doma

Vážení rodiče, milé děti,

jelikož je prodloužen nouzový stav, budeme se další dva týdny i nadále vyučovat distančním způsobem

I přesto však potřebujeme, aby náš projekt  KREAtivní partnerství nezahálel, proto splníme některé úkoly z projektu při videohodinách. Z toho důvodu dojde tento týden k některým změnám. Rozvrh hodin stále platí, ale v PO a ve ST se nebudeme dělit na skupinky, ale připojíme se na všichni společně. Navíc ve ST a ve ČT se připojíme již v 8.30h. Snad vše společně zvládneme.

Na každé ze tří KREA setkání budou děti potřebovat nelinkovaný papír A4 a pastelky nebo fixy.

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat. Nabízím rovněž v případě potřeby osobní konzultaci dětem či rodičům formou individuálního videohovoru v TEAMS. Ráda pomohu s učivem či úkolem.

smart