rozvrh hodin od PO 30.11.

Žáci a rodiče,

zveřejňuji zde rozvrh hodin, který bude platit v době, kdy se opět v PO 30. 11. 2020 školy otevřou.

Upozorňuji, že se děti nemohou dělit do skupin na AJ, proto se bude vyučovat vždy celá třída  spolu pod vedením vyučujících, jak je v rozvrhu uvedeno.

Počítejte s tím, že se budeme snažit jít každý den ven, pokud to počasí dovolí na vycházku nebo pobyt venku. Prosím, aby děti měly dostatečně teplé oblečení.

Obědy se pro nás vydávají v přesně stanovený čas: 12.20 – 12.40h. Pro děti, které vůbec nechodí na obědy, končí vyučování každý den ve 12.20h. Děti nedružinové, odchází po obědě samy domů. Družinové děti přecházejí po obědě k paní vychovatelce do školní družiny.

Zeleně vyznačené jsou videohodiny, ke kterým bychom přešli, pokud by třída byla v karanténě nebo bylo opět nařízeno distanční vzdělávání.