Kreativní partnerství – začínáme

Vážení rodiče, milé děti,

naše třída se účastní uměleckého projektu Kreativní partnerství, do kterého je naše škola zapojena. Chceme našim žákům při učení zprostředkovat také svět umění (nejen sportovní oblast, kterou se profilujeme) a nabídnout rozmanité tvořivé činnosti a spolupráci s umělci.

Je potřeba, aby projekt již začal, a to i přesto, že teď nechodíme do školy. Naše konzultantka kreativity, umělkyně Lucka (je to kurátorka výstav), natočila dětem na video krátký pozdrav a společně jsme dětem připravily první dva úkoly. Děti je mají splnit během podzimních prázdnin či přilehlých víkendů. Poprosím Vás, zdali byste potom jejich výtvory vyfotili a nahráli do Teams. Děkuji za spolupráci!

Video i úkoly najdete v Teams Zadání (video se totiž nepodařilo nahrát sem, je moc velké).

Buďme kreativní!

Comments are closed.