celoškolní projekt Zachraňme planetu

Vážení rodiče, milí žáci, 
v letošním školním roce proběhne celoškolní projekt s názvem Zachraňme planetu. Měl začít tento týden workshopem pro vybrané žáky z každé třídy. Vzhledem k okolnostem přesouváme workshop na neurčito. Nicméně to neznamená, že nezkusíme projekt začít realizovat. Proto bude druhou říjnovou aktivitou kampaň Obyčejného hrdinství, kterou pořádá sdružení EKOŠKOLA, ve kterém jsme také zapojeni. A to už je aktivita, kterou zvládneme všichni na dálku. Pomozte nám alespoň trochu zlepšit stav planety a staňte se Hrdinou z Edenu! Pro zapojení stačí vyplnit tento formulář.  
A abychom Vám pomohli se rozhodnout, má pro Vás ekotým dvě videa: Become an Eden Hero a scénky z natáčení. Zapojit se může každý, žák školy, rodič, kamarád,… Přidejte se k nám ještě dnes, začínáme v pondělí 19. 10. 2020! 
Za tým organizátorů projektu Zachraňme planetu a za Ekotým

Tomáš Pinkr

Milí žáci třeťáci,

Ekotým také stále hledá nové členy. Pokud by někdo z Vás chtěl pracovat v Ekotýmu naší školy, vymýšlet aktivity pro jiné žáky, připravovat projekt a přemýšlet, co a jak zlepšit a udělat pro naše okolí, přírodu a planetu, může se přihlásit. Schůzky Ekotýmu probíhají každé pondělí od 14 do 15:30h.

Comments are closed.