výuka na dálku

Dle vládního nařízení jsou od 14.10. 2020 do 2.11. 2020 uzavřeny školy. Do 23.10. probíhá distanční výuka, která je pro všechny žáky povinná. Úkoly a práce budou zadávány pouze v prostředí Microsoft Teams. Zde budou probíhat také on-line hodiny přes videohovor – 2x v týdnu M, ČJ a AJ, 1x v týdnu Prvouka, do nichž se děti mohou podle možností a zájmu přihlásit. Výchovy bude zadávat paní vychovatelka, budu je zveřejňovat na webové stránce. Úkoly z výchov jsou dobrovolné. Od 26. do 30.10. jsou podzimní prázdniny (bez výuky).

Žák musí plnit úkoly. Pokud se nebude moci účastnit výuky ze zdravotních důvodů, je potřeba absenci řádně omluvit (na email i do ŽK), jinak bude považována za neomluvenou.

Pokud ještě stále nejste přihlášení, učiňte tak neprodleně. V případě jakýchkoli potíží, mne kontaktuje emailem nebo na telefonu 604 300 768.

Věřím, že vše dva týdny zvládneme.