informace ke škole v přírodě

Milé děti,

těšte se na školu v přírodě s tématem RYTÍŘI svatého Václava.

Vážení rodiče,

odjezd na školu v přírodě se blíží! Zveřejňuji zde veškeré důležité informace o konání školy v přírodě a seznam věcí. Je nutné, aby děti měly nalepenu kopii kartičky zdravotní pojišťovny v Žákovské knížce a platný posudek Zdravotní způsobilost. Bez těchto dokumentů nemůže nikdo z přihlášených vyjet. Prosím Vás o spolupráci, abychom toto všechno měli v pořádku připravené co nejdříve. V den odjezdu budete ještě odevzdávat Potvrzení o bezinfekčnosti, které dětem rozdám ve škole.

A informace o ŠvP 2020

B seznam věcí 2020

C bezinfekčnost 2020

Pořiďte dětem – najděte doma použité nebo levné kupte – barevné tričko bez obrázků či potisku (nejlépe bavlněné tmavší barvy) na “zničení”/ tvoření.

Doprovází nás paní vychovatelka Anička a zdravotnice. Vyjíždíme společně s 3.B – s panem učitelem Davidem a paní asistentkou Gabčou.

Pokud byste měli nějaké dotazy, neváhejte se na mě obrátit.