organizace prvních školních dní

Školní rok bude zahájen v úterý 1. září 2020 v 7:55 h před školou. Vyučování potrvá 1 vyučovací hodinu, rodiče nevstupují do budovy školy. Prosím, aby děti věděly, zda hned tento první den půjdou na oběd (v 10 h), kdo jde do školní družiny a kdo odchází domů sám (bude mít lísteček nebo na ně budete čekat před školou). Budu se na toto všechno ptát.

V středu a ve čtvrtek bude vyučování trvat 4 vyučovací hodiny. Budou probíhat třídnické práce, předávání učebnic a nadepisování sešitů. Děti si mohou přinášet další pomůcky (kufřík na VV). Již se budeme přezouvat, prosím, aby měly zámeček a klíč k šatní skříňce.

Od pátku bude probíhat vyučování dle zveřejněného rozvrhu hodin.

Od pondělí 7. do pátku 11.9. se USKUTEČNÍ plánovaná škola v přírodě. Připomínáme, že je potřeba mít platný posudek Zdravotní způsobilost (posudek ke stažení). Podrobnější informace aktuálně brzy zveřejníme.

Plavání začíná od středy 16.9.