přihláška ke vzdělávání od 25.5.

Zveřejňuji zde vzkaz pro rodiče.

Vážení rodiče,

níže naleznete přihlášku k docházce dětí  do školy od 25. 5. 2020. Prosíme vás, abyste zvážili nejen riziko, ale i podmínky docházky, o kterých se v přihlášce dočtete.  Děti se těší na takový provoz školy, jaký do 11. 3. 2020 zažívaly – s četnými sociálními kontakty, s volností pohybu po škole, se zajímavým programem – ale provoz školy od 25. 5. 2020 bude výrazně odlišný.

přihláška+první+stupeň

Dále upozorňuji, že 15 členné skupiny budou neměnné a změny vyloučené. Není možné měnit složení konkrétních skupin nebo žádat přeřazování (s kamarádkou ze třídy, s oblíbenou třídní paní učitelkou apod.), nebude ani umožněn nástup (přihlašování) dětí později.

Přihlášky vyplňte a zašlete nejlépe elektronicky nebo je vytištěné vhoďte do schránky školy. Termín uzavření přihlášek je do 18. 5. 2020 do 8. hod.