bramborový salát – ČT 19.12.

Rozhodly jsme se s dětmi, že si (v rámci učiva o zelenině) uděláme ve škole bramborový salát a řízečky a všechno to poslední školní den sníme. Proto Vás prosím o spolupráci s nákupem potravin a s přípravou.

Prosím, kdo by mohl zajistit některou z těchto potravin, napište mi emailem, já potvrdím (aby se nešlo mnoho všeho). Už je vše zajištěno. Děkuji.

Tyto potraviny prosím již ve středu 18.12., abych vše stihla – uvařím brambory , mrkev a vejce. Usmažím řízečky.

Ve čtvrtek 19.12. si děti přinesou prkénko, příborový nůž, případně zástěru. Po burze salát připravíme.

V pátek 20.12. si prosím přinesou talířek, příbor, hrníček nebo kelímek na pití a případně vánoční ubrousek, prostřeme si stůl, naservírujeme a sníme.

Děkuji již předem a držím si palce! .-)

Takhle děti dopoledne…

… a takhle já večer.