bruslení – PÁ 27.9.

V pátek 27. září půjdeme v tomto školním roce poprvé bruslit. Sraz je ve třídě, věci na bruslení v batohu v šatní skříňce nebo ve společné šatně. Odcházíme ze školy v průběhu 1. hodiny. Lekce na zimním stadionu probíhá od 8.45h do 9.30h. Pak se vracíme do školy a výuka pokračuje (ČJ a MA).

S sebou:  brusle, helmu, rukavice, sportovní oblečení – lehčí kalhoty (ne oteplováky), bundu, funkční nebo sportovní tričko s dlouhým rukávem. Na převléknutí: náhradní tričko, náhradní ponožky, čepici na zpocenou hlavu.

Uvítám doprovod rodičů a pomoc s obouváním a vyzouváním, zavazováním bruslí.

Na první lekci jsme odcházeli natěšení a sotva se naše brusle dotkli ledu, už jsme frčeli. Bruslení jsme nezapomněli, to je dobře, a že k němu patří i občasný pád, to se nám vybavilo také. Na zimním stadionu byla mlha jako v sauně a po hodině bruslení s panem trenérem jsme byli příjemně unaveni.