Učebnice a vysvědčení

Tento týden se již neučíme, děti tudíž mohou chodit jen s malým batůžkem, který si budou nechávat ve družině v době oběda (i ty děti, které do družiny nechodí). Také mají většinu času již povolené hraní na mobilních telefonech. Pokud s tím někdo z Vás nesouhlasí, napište mi prosím zprávu a poučte děti, ať se shodneme. Ve středu 26. 6. budou děti dostávat nové učebnice, takže by si měly přinést větší tašku. Učebnice rozdá p. asistentka, já nebudu celý den ve škole. 

Ve čtvrtek proběhne třídní vyhlášení a rozlučkový “večírek”. Děti si mohou přinést večírkové jídlo i pití. Kelímky máme. Vzhledem k počasí je pravděpodobné, že druhé dvě hodiny strávíme venku na školní zahradě nebo půjdeme do OC Eden či McDonald’s na zmrzlinu (tedy ne na bagetu nebo cheeseburger :)). Dejte prosím dětem nějakou tu korunku navíc. 

Rozmnožily se mi dotazy, jak je to s vysvědčením, pokud dítě nebude v pátek ve škole. Není možné předat vysvědčení už ve čtvrtek. Proto si pro něj prosím přijďte během prázdnin (ideálně začátkem), bude uložené v ředitelně nebo v kanceláři školy. 

Děkuji a přeji příjemný začátek posledního týdne.

 

Comments are closed.