ŠvP 8. den – PÁ 17.5.

Dnes jsme vstávali časně, ale nebylo třeba! Zřejmě jsme už nemohli dospat, jak jsme byli natěšení domů. Včera při balení jsme seděli jen na dvou kufrech a tři raději sbalily paní učitelky samy. Dobalili jsme poslední věci, svlékli povlečení z postelí, uklidili a dali si poslední vydatnou snídani. Naložili jsme kufry do autobusu, usadili jsme se co nejpohodlněji a hurá do Prahy! Jelikož Strakonice jsou stále uzavřeny, naplánovali páni řidiči objízdnou trasu a vydali se vstříc kilometrům. Čas ubíhal, proto jsme jeli, co to šlo, ale i přesto jsme k vám přijeli se zpožděním, snad nám to odpustíte! I nám se cesta zdála nějak delší, než tam, tak jsme udržovali atmosféru dobrými zprávami typu “chcete slyšet dobrou zprávu? maminky a tatínkové už stojí u školy”, to byl jásot!

Všechny děti musím moc pochválit, konkrétně vyslovím tři pochvaly: 1. bezvadně zvládly školu v přírodě i proti nepřízni počasí, 2. při cestování a na výletech se chovaly moc hezky a slušně 3. skvěle udržovaly pořádek  v pokojích. Kdo měl nějaký hřích, ten jsem požalovala a už dávno odpustila.

Pokud najdete v kufru něco, co není vaše, pošlete po dětech do školy. Pokud něco postrádáte, napište mi. Co jsme našli a zůstalo “ničí”, vyfotím a zveřejním. Co z toho poznáte, ve škole vydám.

Pomazlete si dětičky, nechť si odpočinou a v pondělí s dětmi ve třídě na viděnou…

Rodičům moc děkujeme za sladké odměny a dárky do tomboly!