ŠvP 5. den – ÚT 14.5.

Pranostika o třech ledových mužích – Pankráci, Serváci a Bonifácovi – se tady u nás, v Hošticích letos naplňuje, po celou dobu jsou našimi společníky mikina a bunda. Po noční hře jsme si ráno trošku přispali. Téměř všichni hrdinové zvládli cestu po světýlkách jednotlivě, bobříka odvahy ulovila také jedna dvojice. Protože ráno nepršelo, mohli jsme si dát po dvou dnech ranní kolečko i rozcvičku. Po snídani jsme plnili “bobříka chytrých hlaviček”, odpovídali jsme na otázky z přírody. Jelikož nám počasí přálo, strávili jsme přestávku venku a během dopoledne konečně také splnili sportovní “bobříky mrštnosti, hbitosti a rychlosti” –  slalom, člunkový běh, sprint.

Po kuřecím na houbách s rýží jsme byli rádi, že si můžeme zalézt do vyhřátých domečků, kde jsme strávili polední klid. Poštovní holub opět přinesl mnoho pozdravů, dva dopisy a jeden balík. Paní učitelce Aničce přišel také pohled, jen já stále nic! 🙂 Mně prý asi přijede  na motorce 🙂 nový mobil (škoda, že si pro něj do Plzně nemůžu sjet sama), jelikož mi včera spadl a odešel dotykový display, dnes už je celý černý a bez reakce. Takže moc nefotíme, navíc na pomalé wifi se fotky načítají nekonečně dlouho, proto nevkládám.

Na procházku jsme se vypravili do kempu k vodákovi, kde nás láká fotbálek a trampolína. Ovšem “bobřík mezi kapkami” se nám plnit nechtěl, tak vyčkáváme v herně a snad možná ještě vyrazíme. “Bobříka převleků” se již nemůžeme dočkat, už aby bylo po večeři!

Comments are closed.