Pátek 21. 12.

V pátek 21. 12. budeme mít třídní besídku, tentokrát už bez rodičů. Děti se nebudou učit, nemusí si tedy nosit aktovky a konec vyučování bude v 11:40.

Každý už si vylosoval jméno spolužáka, kterému bude dělat třídního Ježíška. Pokud Vaše dítě neví, prosím napište mi dotaz e-mailem, mohla jsem na někoho zapomenout. Dárek by měl být v hodnotě 50 – 100 Kč. Pokud někdo dáreček nepřinese, ani sám nemůže dárek od tajného Ježíška dostat. S výběrem dětem prosím pomozte. Zároveň mohou děti samozřejmě obdarovat koho ze spolužáků chtějí. Dárky by měly být zabalené a hlavně nadepsané jménem obdarovávaného.

Pokud někdo bude chybět, samozřejmě mu dárky ve třídě zůstanou a počkají na něj. Zároveň Vás prosím, aby dárky z tajného Ježíška přineslo dítě poslední den, kdy bude ve škole. Upozorňuji, že při plánované absenci delší než 2 dny je třeba podat žádost o uvolnění, kterou najdete ke stažení na webových stránkách školy.

Děkuji a přeji příjemný víkend.