vánoční tombola – PÁ 21.12.

Poslední školní den v tomto kalendářním roce, v pátek 21. prosince, se nebudeme učit. Uvaříme si vánoční čaj a ochutnáme vánoční cukroví (prosím, aby si děti přinesly plastový hrneček a kdo může, přinese malou krabičku s cukrovím či jiné drobné pohoštění). U vánočního stromečku se odehraje vánoční tombola.

Chlapci připraví a zabalí klučičí dárek (v balicím papíru nebo taštičce bez jmenovky, zhruba v hodnotě 50,-Kč), děvčata zase dárek holčičí. Prosím o přinesení v týdnu od 17. do 20.12., ideálně můžete předat v ÚT 18.12. při vánoční dílně. Dárečky očíslujeme a každý, kdo dárek přinesl, si také jeden odnese. Pokud by děti chtěly obdarovat  ještě někoho dalšího, dárečky s podpisem dáme také pod stromeček.