večerní čertí škola – ČT 6.12.

Po Mikuláši nás čeká spaní ve škole, ze čtvrtka 6. prosince na pátek 7. prosince přespíme v naší třídě. Na děti čekají večerní “čertí” úkoly.

Po večeři se sejdeme v 18h u vrátnice, odkud si přeneseme společně s rodiči věci nahoru do třídy. Rozložíme si spaní a pak se s rodiči rozloučíme. Po večerním programu a pohádce ulehneme do postýlek. Ráno nás čeká společná snídaně, uvaříme si čaj. Prosíme maminky o zajištění ranní snídaně – uvítáme lupínky, mlíčko, ovoce, něco napečeného – necháváme to s kolegyní na vás. Pak následuje páteční vyučování. Aktovku s učením na PÁ nechejte dole v šatně ve skříňce.

S sebou: karimatka, spacák, polštářek nebo plyšáček, pyžamo, čisté spoďáry a ponožky, malý ručník, kartáček a zubní pasta, plastový hrneček na čaj, plastová láhev s pitím, krabička se svačinkou (na pátek, dáme do lednice).

Případné dotazy zodpovím na osobním emailu.

V pekelné škole jsme se vyučili na čertíky, skládali jsme zkoušku v různých čertích úkolech – házení smradlavými fuseklemi do kotlíku, zatloukání hřebíku, skládání hraničky polen na oheň, podepisovali jsme se uhlem, tupým koncem tužky kreslili obrázek přes kopírák, ochutnávali pekelné koření, pletli čertům ocásky. Za splněné úkoly jsme sbírali razítka do pekelné knížky. Po pohádce Čertoviny jsme usnuli – někdo ve svém spacáku, někdo v cizím :-). Naštěstí jsme se ráno probudili ve stejném počtu, jako jsme se večer sešli. Z naší snídaně nakonec byla svačina pro všechny z našeho patra.