projekt Stoletá republika – ČT 25.10.

Ve čtvrtek 25. října naše škola slaví stoleté výročí založení republiky (viz pozvánka s dopoledním i odpoledním programem, kterou jste již v předstihu obdrželi). Dopoledne, od 10. do 11. h., můžete v naší třídě navštívit stanoviště, na kterém se bude přetahovat lanem o československé hranice. Můžete si prohlédnout červeno-bílo-modré fotografie, třídní vlajku a vlajku každého z nás, které jsme vytvořili na adaptačním kurzu. 

V projektovém dni jsme dokončili miniknížku “Babička Republika”. Konkrétně dnes jsme jí namalovali narozeninový dort a listy tvořené již předešlé dny jsme sešili. Děkujeme všem návštěvníkům za shlédnutí sbírky soutěžních fotografií a naší malé výstavky. Sportovní stanoviště u naší třídy sklízelo úspěch a budilo veselí! Oceňujeme rodiče, kteří se s námi přetahovali. Prošli jsme si také školu, abychom shlédli výtvory a prezentace jiných tříd. Projektový den se vydařil. Děkuji všem rodičů, kteří svou účastí na odpoledním vystoupení “Pojďte s námi dekádami” přispěli do Nadačního fondu školy.

 

Comments are closed.