adaptační výjezd – ÚT 2.10. – ČT 4.10.

Všechny důležité informace o adaptačním výjezdu obsahuje závazná přihláška nebo byly sděleny na třídní schůzce. Přesto některé připomínám také zde.

V úterý 2. října bude sraz u školy v 8h, odjezd autobusu je v 8.15h. V den odjezdu odevzdáte třídní učitelce Potvrzení o bezinfekčnosti, případně léky (podepsané krabičky s rozpisem užívání) a předepsaný pohled pro děti (bez známky). Kapesné dejte dětem dle uvážení do peněženky. Je nutné mít malý batůžek na výlet. Svačinku jen opravdu malou – sušenku nebo ovoce. Určitě však dětem dejte uzavíratelnou plastovou láhev, aby si mohly doplňovat pití. Sbalte dětem penál, nůžky a lepidlo. Další potřebné věci viz seznam. Nezapomeňte plavky, pláštěnku a karnevalovou masku.

seznam-adapťák

Pokud bude dobré připojení, budu Vás informovat na webové stránce třídy. Předpokládaný návrat ve čtvrtek 4. října ve 12h ke škole.