Žákovská knížka

Děkuji za vyplnění  první stránky “Údaje o žákovi”. Do konce září ještě prosím dolepte kopii kartičky zdravotní pojišťovny, kdo ještě nemá. Prosím, abyste vzadu  v žákovské knížce na poslední straně doplnili číslo šatní skříňky Vašeho dítěte. Můžete již také opsat rozvrh hodin na zadní zelenou stranu do tabulky. Vzadu pod školním řádem podepište, že jste se s ním seznámili, toto je opravdu nutné. Děti mají na poslední stránce za obalem třídní pravidla, která budeme ve škole dodržovat, také je podepsaly. Prosím nevyndávejte je, nechejte je tam, budeme s nimi dále pracovat.

Do Žákovské knížky zatím děti za povedené a zvládnuté úkoly sbírají razítka a samolepky, přibudou také jedničky. Prosím, abyste vždy každý týden stránku dole podepsali. Děkuji.

Prosím respektujte informaci, že Žákovská knížka bude obalena průhledným obalem. Děkuji za spolupráci.